O MNIE

Cześć, nazywam się Aleksandra Jaśkowiak. Jestem przedsiębiorcą, coachem, inżynierem, ale też żoną i matką.

Za cel postawiłam sobie sprawienie, żeby kobiety uwierzyły, że są ważne i odważne.

Jestem mgr inż. telekomunikacji z dyplomami z Politechniki Gdańskiej i Wojskowej Akademii Technicznej. Pracowałam m.in. w Samsungu, czy w firmie zajmującej się terminalami płatniczymi. Testowałam także strony internetowe banków, salonów SPA, czy sklepów. W 2016 zaczęłam współtworzyć firmę budowlaną przejmując obowiązki IT oraz organizacyjno – biurowe łącząc je z pracą na etacie. W tym czasie poza typowymi obowiązkami wygrałam np. batalię z  bankiem o niesłusznie pobrane opłaty rzędu kilku tysięcy złotych. W 2021 przeprowadziłam przeniesienie zorganizowanej części przedsiębiorstwa do sp z o.o. występując jako pełnomocnik.

W lipcu 2021 założyłam własną działalność z sukcesem ubiegając się o dotację na start. W tym czasie zrobiłam też akredytowany przez ICF kurs coachingu w Pracowni Coachingu Novo, obecnie przygotowuję się do egzaminu.

Zakładając firmę chciałam pomagać kobietom w prywatnym życiu odpowiadając na trudy macierzyństwa w pandemii i wyzwania z tego wynikające.

Rzeczywistość zweryfikowała, że gro moich klientek to przedsiębiorczynie, bądź kobiety, które chcą wystartować z własnym biznesem. Moje doświadczenie techniczno – biznesowe okazało się bardzo pomocne.

Zmieniłam model biznesowy tworząc także ofertę dla kobiet, które chcą z sukcesem prowadzić biznes na własnych zasadach.

Na własne potrzeby stworzyłam strony internetowe:

Prywatnie żona przedsiębiorcy i mama 2 uśmiechniętych tornad, które zweryfikowały moje poglądy na macierzyństwo i karierę. Nauczyli mnie, że można dopasować pracę do życia rodzinnego zyskując pożądany balans.