Wątpliwości swojej działalności

Prowadzisz działalność, ale masz wrażenie, że nie jest ona zgodna z Tobą? Gdzieś się w tym zgubiłaś? Utknęłaś i nie wiesz co dalej? Napisz do mnie.

Szczegóły programu
Program zaczyna się od rozmowy wstępnej, podczas której doprecyzujemy Twoje problemy i oczekiwania. Na podstawie rozmowy przygotuję dla Ciebie indywidualny proces.
Kolejnym krokiem zazwyczaj jest praca z Twoimi wartościami. Kolejne etapy naszych działań będą spersonalizowane pod Ciebie.
Efektem naszej pracy powinna być określona ścieżka. Powinnaś odnaleźć w sobie, w którą stronę chcesz się rozwijać. Czego Ci brakuje, nad jakimi elementami musisz popracować.
Czemu masz mi zaufać? Jestem przedsiębiorcą, podobnie jak mój mąż. Razem prowadzimy 3 firmy w 3 różnych branżach, znam problemy przedsiębiorców od podszewki.
Jestem też kobiecym coachem moje klientki to w dużej mierze kobiety przedsiębiorcze rozkręcające swoje biznesy lub już je prowadzące. Działalność gospodarcza, czy mała firma w dużej mierze opiera się na Tobie, na tym co umiesz, co przeżywasz...
Jestem też mgr inż. telekomunikacji. Przez lata pracowałam jako tester oprogramowania. Sama tworzę nasze strony internetowe i chociaż nie zawsze mam czas na dopieszczenie własnych to wiem, na co zwracają uwagę klienci.
Poprzedni
Następny
  • Program “wątpliwości swojej działalności” to indywidualne spotkania po ok. 60 min każde,
  • Spotkania odbywają się na platformie zoom,
  • Spotykamy się raz w tygodniu, bądź raz na dwa tygodnie – to zależy od Ciebie,
  • Umawiamy się ze spotkania na spotkanie
  • Możesz odwołać/przełożyć spotkanie z 24h wyprzedzeniem, po tym czasie spotkanie uznaje się jako odbyte,
  • Koszt programu ustalany jest indywidualnie zgodnie z cennikiem,
  • Płatność za konsultację jest “z góry” na podstawie rachunku lub faktury (bez VAT art. 113 ust. 1 ustawy o VAT).

Masz pytanie lub chcesz się zapisać? Skontaktuj się ze mną.