Cześć, nazywam się Aleksandra Jaśkowiak i sprawiam by kobiety czuły się ważne i odważne poprzez pracę na własnych zasadach.

Autorka
Jak działam?

Indywidualne podejście

Nie ma dwóch identycznych kobiet. Nie ma dwóch identycznych sytuacji życiowych, więc i nie ma uniwersalnej ścieżki do spełnienia. Łączę coaching z mentoringiem, żeby Twój biznes był nie tylko dochodowy, ale i spójny z Tobą, Twoimi wartościami i Twoimi możliwościami czasowymi.

Jesteś ważna
Moja baza?

Wiedza i doświadczenie

Jestem absolwentką Politechniki Gdańskiej  i Wojskowej Akademii Technicznej na kierunku Telekomunikacja. Pracowałam przy testowaniu telefonów Samsunga, BLIKA i stron internetowych. Przez całe studia uczyłam się przedsiębiorczości w Samorządzie i Studenckim Forum Business Centre Club. Od 2014 wraz z mężem zaczęliśmy budowę własnej sieci firm. Obecnie mamy 3 prosperujące firmy z 3 różnych branż: rozwój osobisty, budownictwo i nowe technologie. W międzyczasie zrobiłam akredytowany kurs coachingu, by wspierać kobiety na drodze do życia na własnych zasadach. Moje klientki otrzymują nie tylko merytoryczną wiedzę, ale i coachingowe wsparcie.

Moje klientki?

Kobiety chcące wiecej

Pracuję głównie z kobietami, najczęściej młodymi mamami, które chcą być niezależne finansowo, ale nie kosztem dzieci, czasu dla siebie. Kobiety, które się do mnie zgłaszają szukają recepty na pogodzenie wielu ról. Rozwiązanie znalazłam już między innymi wspólnie z wirtualną asystentką, właścicielką szkoły językowej, dietetyczką, masażystką, instruktorką tańca, graficzką, księgową, kocią behawiorystką, specjalistką od marketingu, czy lektorką.

Bądź odważna